Zkouška z profesní kvalifikace je legitimním způsobem, jak prokázat své znalosti, schopnosti, dovednosti a posílit svoji pozici v oblasti vybrané profese v současném silně konkurenčním prostředí.

Všichni zájemci z řad veřejnosti tak mají možnost získat Osvědčení o profesní kvalifikaci na základě splněných podmínek pro úspěšné absolvování zkoušky. Uchazeči se ke zkouškám mohou hlásit, aniž by se účastnili předchozího dlouhodobého systematického studia (školní docházky) či konkrétního rekvalifikačního kurzu. Pokud však nejsou o svých dosavadních znalostech a dovednostech přesvědčeni, je pro ně vhodnější variantou absolvování příslušného rekvalifikačního kurzu (akreditovaný vzdělávací program), v jehož závěrečné části jsou tyto zkoušky z naší strany standardně nabízeny. Profesionální lektoři tak v průběhu akreditovaného kurzu provedou jeho uchazeče širokým spektrem problematiky příslušné profese a připraví jeho účastníky na případné složení kvalifikační zkoušky. Ta by měla být pro její úspěšné absolventy vstupenkou do světa jejich zvoleného povolání.

Pro více informací o zkouškách z profesních kvalifikací klikněte ZDE.

Seřadit podle: nejbližšího termínu  | názvu

Zkouška z profesní kvalifikace - Specialista marketingu

Kód kurzu: A3-PK-15041

Zkouška z profesní kvalifikace je legitimním způsobem, jak si ověřit a prokázat své kompetence, získat státem garantované osvědčení a uplatnit se na trhu práce v rámci profesní kvalifikace "Specialista marketingu" (kód PK 66-021-N). Uchazeč absolvuje zkoušku v rozsahu rámcových témat daných Národní soustavou kvalifikací a předem stanovených kritérií a způsobů hodnocení.

Cena bez DPH
3 000,- Kč (bez DPH)
Cena
3 630,- Kč (vč. DPH)
Časová dotace
2 hodiny
Výstup
Osvědčení
Objednávka

Zkouška z profesní kvalifikace - Obchodní cestující

Kód kurzu: A3-PK-15042

Zkouška z profesní kvalifikace je legitimním způsobem, jak si ověřit a prokázat své kompetence, získat státem garantované osvědčení a uplatnit se na trhu práce v rámci profesní kvalifikace "Obchodní cestující" (kód PK 66-014-M). Uchazeč absolvuje zkoušku v rozsahu rámcových témat daných Národní soustavou kvalifikací a předem stanovených kritérií a způsobů hodnocení.

Cena bez DPH
3 500,- Kč (bez DPH)
Cena
4 235,- Kč (vč. DPH)
Časová dotace
2 hodiny
Výstup
Osvědčení
Objednávka

Zkouška z profesní kvalifikace - Obchodní zástupce

Kód kurzu: A3-PK-15043

Zkouška z profesní kvalifikace je legitimním způsobem, jak si ověřit a prokázat své kompetence, získat státem garantované osvědčení a uplatnit se na trhu práce v rámci profesní kvalifikace "Obchodní zástupce" (kód PK 66-015-M). Uchazeč absolvuje zkoušku v rozsahu rámcových témat daných Národní soustavou kvalifikací a předem stanovených kritérií a způsobů hodnocení.

Cena bez DPH
3 500,- Kč (bez DPH)
Cena
4 235,- Kč (vč. DPH)
Časová dotace
2 hodiny
Výstup
Osvědčení
Objednávka

Zkouška z profesní kvalifikace - Obchodní zástupce velkoobchodu

Kód kurzu: A3-PK-15044

Zkouška z profesní kvalifikace je legitimním způsobem, jak si ověřit a prokázat své kompetence, získat státem garantované osvědčení a uplatnit se na trhu práce v rámci profesní kvalifikace "Obchodní zástupce velkoobchodu" (kód PK 66-016-M). Uchazeč absolvuje zkoušku v rozsahu rámcových témat daných Národní soustavou kvalifikací a předem stanovených kritérií a způsobů hodnocení.

Cena bez DPH
4 000,- Kč (bez DPH)
Cena
4 840,- Kč (vč. DPH)
Časová dotace
3 hodiny
Výstup
Osvědčení
Objednávka

Zkouška z profesní kvalifikace - Specialista vzdělávání a rozvoje zaměstnanců

Kód kurzu: A3-PK-15046

Zkouška z profesní kvalifikace je legitimním způsobem, jak si ověřit a prokázat své kompetence, získat státem garantované osvědčení a uplatnit se na trhu práce v rámci profesní kvalifikace "Specialista vzdělávání a rozvoje zaměstnanců" (kód PK 62-014-R). Uchazeč absolvuje zkoušku v rozsahu rámcových témat daných Národní soustavou kvalifikací a předem stanovených kritérií a způsobů hodnocení.

Cena bez DPH
4 000,- Kč (bez DPH)
Cena
4 840,- Kč (vč. DPH)
Časová dotace
2 hodiny
Výstup
Osvědčení
Objednávka

Zkouška z profesní kvalifikace - Lektor dalšího vzdělávání

Kód kurzu: A3-PK-15040

Zkouška z profesní kvalifikace je legitimním způsobem, jak si ověřit a prokázat své kompetence, získat státem garantované osvědčení a uplatnit se na trhu práce v rámci profesní kvalifikace "Lektor dalšího vzdělávání" (kód PK 75-001-T). Uchazeč absolvuje zkoušku v rozsahu rámcových témat daných Národní soustavou kvalifikací a předem stanovených kritérií a způsobů hodnocení.

Cena bez DPH
4 000,- Kč (bez DPH)
Cena
4 840,- Kč (vč. DPH)
Časová dotace
2 hodiny
Výstup
Osvědčení
Objednávka

Zkouška z profesní kvalifikace - Asistent/ka, sekretář/ka

Kód kurzu: A3-PK-15045

Zkouška z profesní kvalifikace je legitimním způsobem, jak si ověřit a prokázat své kompetence, získat státem garantované osvědčení a uplatnit se na trhu práce v rámci profesní kvalifikace "Asistent/ka, sekretář/ka" (kód PK 62-008-M). Uchazeč absolvuje zkoušku v rozsahu rámcových témat daných Národní soustavou kvalifikací a předem stanovených kritérií a způsobů hodnocení.

Cena bez DPH
4 000,- Kč (bez DPH)
Cena
4 840,- Kč (vč. DPH)
Časová dotace
2 hodiny
Výstup
Osvědčení
Objednávka

© Computer Media s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

{"prihlaseny":0,"jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"","ano":"Ano","ne":"Ne"}
http://www.cm-academy.cz/
http://www.cm-academy.cz/?akce=vypis&idk=44
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému