O nás

Computer Media ACADEMY působí na trhu vzdělávání v České republice jako samostatná divize společnosti Computer Media s.r.o., jenž vznikla v únoru 2004 jako ryze česká mediální společnost zabývající se produkcí v oblasti tištěných a elektronických médií.

Vzdělávací středisko Computer Media ACADEMY je akreditovaným vzdělávacím střediskem Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Jsme současně certifikovanou institucí International Education Society, London a člen projektu IES Certificate.

Computer Media ACADEMY má své sídlo v Prostějově, v nových moderních prostorách na Olomoucké ulici a disponuje třemi učebnami plně vybavenými prezentační technikou.

Součástí našeho portfolia jsou vzdělávací kurzy (standardní, certifikované, akreditované) z oblasti managementu, marketingu, obchodu, podnikání, financí, administrativy, zdravotnictví, pedagogiky, psychologie, komunikace, kariéry, IT, ale i kurzy se zaměřením na volnočasové aktivity, přednášky a besedy s významnými a zajímavými lidmi svého oboru.

Specializujeme se na oblast vzdělávání obchodníků a obchodních zástupců, kteří jsou vizitkou každé společnosti a významnou měrou se podílí na naplňování podnikových cílů a generování zisku.

Naší prioritou je péče o klienta v rámci jeho profesního i osobnostního rozvoje. Preferujeme využívání moderních výukových metod, aktivní a efektivní přístup ke vzdělávání s orientací na výsledek a úroveň proklientského přístupu.


„Vytváříme podmínky pro Váš růst …..“

© Computer Media s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

{"prihlaseny":0,"jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"","ano":"Ano","ne":"Ne"}
http://www.cm-academy.cz/
http://www.cm-academy.cz/o-nas
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému